Tilbake til alle rapporter

Gatelys i Volhaugvegen fungerer ikke igjen!

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:38, lør. 17 november 2018

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Gatelys i Volhaugvegen fra Holte til Lein fungerer ikke igjen. Dette er en veldig mørk strekning. Flere skolebarn på strekningen og det begynner å bli mørkt på morgenen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 20:19, lør. 15 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter