Tilbake til alle rapporter

Smalt fortau rundt utsikkende steintrapp oppleves usikkert. I tillegge er overflate fortau ujevnt med oppstikkende elementer (stoppekran uten lokk). I tillegg er det nå stor fare for at gjerde er i ferd med å falle ut i gata

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Dag Ottar Vold 11:06, tir. 20 november 2018

Sendt til Larvik og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Smalt fortau rundt utstikkende steintrapp. Feil fallforhold på fortau som gjør passering viterstid meget farlig. Oppstikkende stoppekran uten lokk. Gjerde som holder på å falle u i gata.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter