Tilbake til alle rapporter

Mange hull i krysset Damvollbakken / Mørvikveien ved containere for hytterenovasjon

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:27, tir. 20 november 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 2 minutter senere

Hele område må renoveres, mange hull i et trafikkert område.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Rask utbedring av enkelte hull, men det er flere hull som gjenstår. Jeg er usikker på om disse ligger på fylkesvei/ kommunal grunn eller på privat område. Plassen benyttes til plassering avfallscontainere for flere hytteområder.

    Publisert anonymt 15:31, tir. 18 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter