Tilbake til alle rapporter

Kun ett av tre lys virker på hver av to stolper på parkeringsplassen ved skii ishall.

Rapportert i kategorien Gatelys av John Bunæs 06:26, ons. 21 november 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ski 4 minutter senere

Kun ett av tre lys virker på hver av to stolper på parkeringsplassen ved skii ishall. Plassen oppleves som veldig mørk og vanskelig å se folk som går til og fra parkerte biler til trening i hallene i områd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:52, ons. 19 desember 2018

  • I orden igjen

    Sendt inn av John Bunæs 12:57, onsdag 10 april 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter