Tilbake til alle rapporter

Mangelfull brøyting

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 10:45, søn. 25 november 2018

Sendt til Harstad og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Mangelfull brøyting i Fruhallarn. I tillegg synes ikke fresen å ha vært skikkelig nede på bakken, og i deler av boligfeltet er veien overhodet ikke brøytet. MEN det er tydelige og dype spor etter brøytekjøretøyet inn/ut, men ingen snø er fjernet på strekningen Fruhallarn 15 og helt inn. Snø ligger igjen der det er brøytet, og i kryss og svinger ligger snø/snøklumper igjen. Synes som om der kun er brøytet midt i veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Har vært lite snø siden, men antar at dette har bedret seg.

    Publisert anonymt 10:56, søn. 23 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter