Tilbake til alle rapporter

Gangfeltbelysning - mørk armatur

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 11:53, tor. 29 november 2018

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Mørk lampe/armatur i eksisterende gangfeltbelysning over Fv314, Dyreveien. (i krysset med Ekholtveien (kommunal))

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Løst i løpet av 2 døgn 😊

    Publisert anonymt 20:47, tor. 27 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter