Tilbake til alle rapporter

Omtrent 30 gatelys ute av drift

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 15:24, fre. 30 november 2018

Sendt til Selbu og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Gjelder strekningen mellom Eidheim og Moheim. Innringer melder om at det er en strekning på ca 3 km hvor det er omtrent 30 av gatelysene som er ute av drift. I en av svingene er det 3 stk på rad som er ute av drift og her har det vært flere viltpåkjørsler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter