Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys etter anlegging av ny gang/sykkelvei

Rapportert i kategorien Gatelys av Ivar Ulven 20:13, man. 3 desember 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ski 1 minutt senere

Ny gang/sykkelvei er anlagt mellom Dalsveien og Kongslia/Haugbro Terrasse. Alle lampene lyser bortsett fra den som står rett ovenfor Dalsveien 13. (På oversiden av garasjen). Alt helt nytt, men denne ene lampen fikk de ikke til å virke :-(

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:19, tirsdag 8 januar 2019

  • Kommunen sier at de har gitt beskjed til utbyggers entreprenør, som ikke har gjort noe som helst.

    Sendt inn av Ivar Ulven 19:19, tirsdag 8 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter