Tilbake til alle rapporter

Gatelykt uten lys v/fotgjengerovergang

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:59, tir. 4 desember 2018

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Gatelykt nærmest fotgjengerovergang er slukket. Dette medfører at overgangen nå på vinterstid er mørkelagt tidlig på morgenen og dette utgjør en betydelig risiko for fotgjengere som ferdes her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter