Tilbake til alle rapporter

Massevis av mørke gatelys på 120 fra Tomter mot Elvestad

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:15, ons. 5 desember 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Hobøl 5 minutter senere

Massevis av mørke gatelys på 120 fra Tomter mot Elvestad

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:59, onsdag 2 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:35, torsdag 31 januar 2019

  • Pærene finnes visst ikke lenger og det er for dyrt å skifte lamper..... Det skulle vært interessant å vite hvordan de regner menneskeliv opp mot gatelyslamper. Hva er prisen på et menneskeliv i disse dager, mon tro?

    Publisert anonymt 13:35, torsdag 31 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter