Tilbake til alle rapporter

Gang sykkelvei fra undergang og opp mot innkjøring mot skole er ikke måkt

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Helge Steen 16:34, søn. 9 desember 2018

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

De to gangveiene som går opp fra undergangen retning hhv skole og bussholdeplass er ikke måkt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Undergangen er en viktig forbindelse til kommunal grunnskole i nærheten, og derfor er det svært viktig at brøytingen er av god kvalitet og skjer tidsnok - slik at flest mulig elever slipper å bli kjørt til skolen...

    Sendt inn av SLF Lillestrøm og omegn 20:11, tir. 11 desember 2018

  • Har ikke fått noe svar på deres e-poster, men ser det ble brøytet ved siste snefall då noen har trolig fått gangveiene på din liste

    Sendt inn av Helge Steen 10:14, lørdag 19 januar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter