Tilbake til alle rapporter

Mangelfull brøyting

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 02:20, tir. 11 desember 2018

Sendt til Harstad og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Brøytingen i gaten er på kanten til ikke eksiterende, er blitt brøytet 2 ganger i vinter. sist for minst 2 uker siden. ligge hardpakket snø i veibanen og blir en spissere go større kant ned mot stangnesveien så biler tar nedi når dem kjører

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Er stort sett et problem at brøytingen i plassenveien skjer alt for sent. Ligger tidvis mye snø i flere dager, om ikke uker. Vennligst ta tak i dette så det forbedrer seg i fremtiden

    Publisert anonymt 08:30, tirsdag 8 januar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter