Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Torild J. Edvardsen 09:12, man. 17 desember 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 3 minutter senere

Det mangler 7-8 gatelys i Meierivegen mellom Ryli barnehage og Bøndernes hus. Det har vært slik veldig lenge, sikkert 2-3 år

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Jeg kan oppdatere dere med at ingen ting har skjedd med gatelysene i Løten Sentrum

    Publisert anonymt 12:51, torsdag 10 januar 2019

  • Fortsatt ganske mange mørke gatelys i Meierivegen på Løten

    Sendt inn av Vidar Johansen 14:31, onsdag 16 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter