Tilbake til alle rapporter

Mangelfull brøyting av Schetlies gate

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 11:16, fre. 21 desember 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 3 minutter senere

Schetlies gate er svært trafikkert av både kjørende og syklende som skal levere på skole og i barnehager. Denne veien er notorisk mangelfullt brøytet ved mindre snøfall. I dag er den full av slaps og hull som gjør den så godt som ufremkommelig med sykkel, og det blir ikke bedre når dette fryser på. Håper den blir brøytet/skrapt snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter