Tilbake til alle rapporter

Feilparkering i mer enn 5 uker

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 19:40, onsdag 2 januar 2019

Sendt til Oslo 5 minutter senere

Uregistrert arbeidsbrakke og container har vært hensatt ved Fugleliveien 14 i mer enn 5 uker og må fjernes. Disse hindrer brøyting, kjøring med store lastebiler og vanskeliggjør kjøring i en ellers smal vei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:59, torsdag 31 januar 2019

  • Problemet er delvis løst ved at containeren er fjernet. Byggebrakka står der fremdeles.

    Publisert anonymt 13:59, torsdag 31 januar 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 14:23, torsdag 28 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter