Tilbake til alle rapporter

Flere gatelykter i Breidablikveien er i ustand

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:18, tirsdag 8 januar 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Det er spesielt skummelt ved krysset Breidablikveien/Svalsbergstien hvor det er et fotgjengerfelt som er dårlig belyst i vintermørket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Her er det fortsatt mørkt og like skummelt

    Sendt inn av Thomas Valsø Solberg 22:12, tirsdag 12 mars 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter