Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 10:47, onsdag 9 januar 2019

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Mørkt gatelys. Vart meldt inn for ca 1 år sidan, men ingenting har skjedd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:01, torsdag 7 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:29, søndag 10 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:26, tirsdag 9 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:18, onsdag 8 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter