Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 11:22, onsdag 9 januar 2019

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

De siste 3 dagene har det vært helt mørkt på gang/ sykkelstien mellom Hansabakken og Moan skole. Det er svært mørkt for unger som går/ sykler/ sparker til/ fra skole/ SFO, både om morgenen og ettermiddagen, og eller for andre som går tur/ forflytter seg fra A-B. Fint om dere får ordna med lys snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei. Vi har hatt en del problemer med styringen av de nye kommunale veilysene. Leverandøren er kontaktet å bedt om å utbedre feilen.

    Sendt inn av kim daniel hansen 12:15, tirsdag 28 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter