Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Rune Heggland 08:29, torsdag 10 januar 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vennesla 1 minutt senere

Gatelys har ikke virket siden 2017

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi er kjent med dette og har purret på entreprenør i lengre tid så må bare beklage. Vi er lovt at dette skal være utbedret i løpet av kort tid.

    Publisert anonymt 10:10, torsdag 10 januar 2019

  • Lyset er fikset

    Sendt inn av Rune Heggland 08:02, søndag 27 januar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter