Tilbake til alle rapporter

Hensatt bil til hinder.

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 10:49, torsdag 10 januar 2019

Sendt til Bærum mindre enn et minutt senere

Sort eldre BMW har stått delvis på fortau og delvis i veien uten å være i bruk i flere uker. Nå nedsnødd. Til hinder for gående og kjørende. Mange skolebarn sommer passerer bilen daglig og som må gå ut i en glatt trang vei når fortauet er sperret.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 10:57, torsdag 7 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter