Tilbake til alle rapporter

Dårlig brøytet gangbro.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 08:13, fredag 11 januar 2019

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Akkurat som i fjor er gangbroen veldig dårlig brøytet. Det er kun en smal tråkket sti, og det er vanskelig å passere når man møter sykler og barnevogner. Håper brøytingen kan bli bedre denne vinteren.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter