Tilbake til alle rapporter

Gatelyset virker ikke.. Igjen

Rapportert i kategorien Gatelys av Roy Sundsby-Hansen 00:06, søndag 20 januar 2019

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelyset på Galterud virker ikke igjen. Bør fikses fort da det ferdes masse barn til og fra skolebuss, med trafikk som skal levere i barnehagen bla

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:53, søndag 17 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:27, søndag 17 mars 2019

  • Det er ikke fiksa. Dvs halvparten ca funker..

    Sendt inn av Roy Sundsby-Hansen 01:27, søndag 17 mars 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Roy Sundsby-Hansen 10:40, søndag 14 april 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter