Tilbake til alle rapporter

Overgangen ingen stopper for

Rapportert anonymt 21:25, tor. 24 januar 2019

Sendt til Sør-Varanger og Finnmark 5 minutter senere

Denne overgangen er uoversiktilig og jeg har ikke bare opplevd at ingen stopper, men at biler heller enn å stoppe kjører over i motsatt fil om man allerede er ute i overgangen. Kunne man hatt en annen farge på gatelysene akurat der, sånn at det er markert at "her skjer det noe annet, følg med?"

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:42, fre. 22 februar 2019

  • Det har ikke skjedd noe, men det er jo ikke en liten ting heller.

    Publisert anonymt 18:42, fre. 22 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter