Tilbake til alle rapporter

Merkelig skilt

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 23:43, torsdag 24 januar 2019

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Skiltet for "Farlig vegkryss" (124) ser ut som det er laget av noen som har vært litt harde på flaska... Krysset står skjevt plassert på skiltet. Ikke i henhold til skiltstandard.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:04, fredag 22 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter