Tilbake til alle rapporter

Gangvei fra busstopp ikke brøytet

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 17:05, lørdag 26 januar 2019

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Gangvei fra busstopp ved Bjørndalsbakken (retning mot Vestkanten) til Bjørndalsbakken er ikke brøytet. Både ved forrige og dette snøfallet ser det ikke ut til at denne gangveien brøytes. Det blir etterhvert veldig glatt i denne bakken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Snøen er vekke nå :-)

    Publisert anonymt 22:01, søndag 3 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter