Tilbake til alle rapporter

Manglende brøyting av fortau

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Vegard Rødland Vetnes 10:14, mandag 28 januar 2019

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Som sist vinter blir ikke fortauet i Kornblomstveien og deler av Prestekrageveien brøytet. Det blir brøytet inn Prestekrageveien til rett forbi barnehagen. Fortauet i Kornblomstveien blir brukt til barnehage og skole. Mange barn tvinges ut i gata nå!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Velforeningen bestilte selv brøyting av fortauet. Det ble meget bra! Alt for dårlig at kommunen ikke tar dette.

    Sendt inn av Vegard Rødland Vetnes 12:03, onsdag 30 januar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter