Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke oppe i kleivan

Rapportert i kategorien Gatelys av Camilla Fodnestøl 14:01, tirsdag 29 januar 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Flekkefjord 4 minutter senere

Gatelysene virker ikke oppe i kleivan/lilleheia

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Den lykta utforbi kleivan 56 (ved møteplass for biler) er noen ganger av og noen ganger på, det må jo være en dårlig sikring? Hadde forresten vært ypperlig å hatt lys ved postkassestativet også!

    Sendt inn av Camilla Fodnestøl 17:11, tirsdag 26 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter