Tilbake til alle rapporter

Manglende brøyting

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Ståle Bjørgo 08:48, onsdag 30 januar 2019

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Det var pent brøytet frem til ca. her, men her var det rikelig med snø på gang- og sykkelveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette var ca kl. 0800.

    Publisert anonymt 08:50, onsdag 30 januar 2019

  • Det var brøytet på hjemveien ca. kl. 1900.

    Publisert anonymt 11:54, torsdag 31 januar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter