Tilbake til alle rapporter

Islagt gang og sykkelsti

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 23:57, fredag 1 februar 2019

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Gang og sykkelstien her ble ikke brøytet ved snøfall og her er det nå klink is.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er ikke kaldt nok til is lenger

    Publisert anonymt 00:27, lørdag 2 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter