Tilbake til alle rapporter

Framkommelighet på fortau

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av tom enoksen 06:50, torsdag 7 februar 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Det har gått snøfreser på fortau i Mortensrud veien men ligger masse snø igjen, håpløst for fotgjengere og barnevogn

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Snøen smeltet

    Sendt inn av tom enoksen 07:25, torsdag 7 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter