Tilbake til alle rapporter

Monsen maskin dumper snø på gang/sykkelveien

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Jesper Henriksen 20:08, torsdag 7 februar 2019

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Igjen i år har Monsen maskin dumpet snø fra parkeringsplassen ut på gang/sykkelvei. De lager derved fartsdump av snø på tvers av veien som minsker fremkommeligheten og i noen tilfeller går ut over sikkerheten.

Dette gjør de hver vinter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Været har løst problemet for denne gang.

    Sendt inn av Jesper Henriksen 20:46, fredag 8 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter