Tilbake til alle rapporter

Gatelys sluttet helt å virke

Rapportert i kategorien Gatelys av Terje Stallemo 20:11, tirsdag 12 februar 2019

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Gatelys virker ikke enda utenfor gangdalsåsen 24. selv om det står at det har blitt fikset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:38, onsdag 13 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:11, torsdag 11 april 2019

  • Gatelyset har fremdeles ikke blitt fikset. Gått fryktelig lang tid for å bytte ei pære.

    Sendt inn av Terje Stallemo 00:11, torsdag 11 april 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Terje Stallemo 19:56, fredag 10 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter