Tilbake til alle rapporter

Hullete vei over fartsdumpene på feviktoppen, både i krysset og på tilstøtende vei

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 10:28, mandag 18 februar 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Grimstad 2 minutter senere

Fartsdumpene i krysset på feviktoppen har vært fullt av hull og vanskelig å kjøre over uten at det rister i bilene. Også bekymret for syklister som kan falle når de treffer hullene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:23, mandag 18 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:59, mandag 15 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:54, tirsdag 14 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:46, tirsdag 11 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter