Tilbake til alle rapporter

Dypt hull i veien ved innkjøring Marcus Thranesve 8-16. Rett ved fortauet.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Per Tore Johansen 15:57, tirsdag 19 februar 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Lørenskog 3 minutter senere

Det har vært hull der siden i fjor sommer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:32, tirsdag 19 mars 2019

  • Det har ikke skjedd noe men nå har snøen smeltet så det bør skje noe. Ødelegger felgen. Mangler en kantstein ser det ut til.

    Sendt inn av Per Tore Johansen 16:32, tirsdag 19 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:20, tirsdag 23 april 2019

  • Dette er fylkesvei så det skjer vel ikke noe?

    Sendt inn av Per Tore Johansen 07:20, tirsdag 23 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:40, tirsdag 21 mai 2019

  • Dette er vel fylkesvei så der skjer det ikke noe ser det ut til!!!!!!

    Sendt inn av Per Tore Johansen 07:40, tirsdag 21 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter