Tilbake til alle rapporter

Unødig lang rødt lys ved overgang fra gange til billist har klar bane.

Rapportert i kategorien Trafikklys av cvistnes@hotmail.com 20:19, lørdag 23 februar 2019

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Det er her mellom 12 og 15 sekunders rødt lys for billister ETTER at fotgjengere har skiftet til rødt lys. Med andre ord skaper dette store køer i området som kunne være unngått. Her burde overgangen til grønt lys for bil skiftet direkte. Ikke sånn som nå hvor både gående og kjørende har rødt lys i 12-15 sekund samtidig i hver runde.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter