Tilbake til alle rapporter

Gatelys i Bergvegen og Grendevegen er ikke i funksjon!

Rapportert i kategorien Gatelys av Ranveig Sætrum 20:31, søndag 24 februar 2019

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelys i Bergvegen og Grendevegen er uten lys!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet oppsto på nytt ca 1 uke etterpå, men ble også løst denne gang.

    Sendt inn av Ranveig Sætrum 09:20, mandag 1 april 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter