Tilbake til alle rapporter

Glass i grøften

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 09:19, mandag 25 februar 2019

Sendt til Askøy 1 minutt senere

Langs sørsiden av veien ligger det glass i grøften. Spesielt der som skrapen hadde biloppstillingsplass før. Farlig for hunder som gjerne tar en tur ut i grøften der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:48, mandag 25 mars 2019

  • Ingenting har skjedd siden jeg meldte inn saken. Grøften er fortsatt full av glass.

    Publisert anonymt 13:48, mandag 25 mars 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter