Tilbake til alle rapporter

40-50 cm hull i veien i trafikkert kryss

Rapportert i kategorien Hull i vei av Nils Olaf Solberg 09:22, onsdag 27 februar 2019

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Hullet er plassert slik at biler som kjører ned Grønnestølsveien og ut i Fjøsangerveien (til høyre) må ta en stor sving rundt hullet. Dette gjør utkjørselen tregere og farlig i et kryss med mye trafikk langs Fjøsangerveien. Hullet har skarpe kanter og er såpass stort at det ikke lar seg gjøre å kjøre over det.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Imponerende rakst utbedring av veien. Meldte problemet inn en dag, og dagen etter var det fikset.

    Tusen takk!

    Sendt inn av Nils Olaf Solberg 10:00, onsdag 27 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter