Tilbake til alle rapporter

Telefonledning Rennebruveien

Publisert av Stian Kristiansen 18:30, lørdag 2 mars 2019

Sendt til Hedmark og Løten 4 minutter senere

Telefonledning har løggi på bakken siden stormen i September 2017. 2stolper den skulle vært hengt opp igjen i samt festet koblingskapet som sitter i bare ett feste på stolpe nr 3.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:17, onsdag 3 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:23, tirsdag 7 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:13, tirsdag 4 juni 2019

  • Ser vansklig ut å få løst dette problemet.

    Sendt inn av Stian Kristiansen 21:13, tirsdag 4 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:40, tirsdag 2 juli 2019

  • Dårlig erfaring med fiks gata mi.. Bra ting ikke er viktige her!

    Sendt inn av Stian Kristiansen 22:40, tirsdag 2 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:41, tirsdag 30 juli 2019

  • Fiks gata mi! Haha...

    Sendt inn av Stian Kristiansen 23:41, tirsdag 30 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter