Tilbake til alle rapporter

Gatelys lyser ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Knut Lomsdalen 14:31, fredag 15 mars 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gjøvik 4 minutter senere

Gatelys har vært mørke i flere dager. Ønsker at dette blir rettet opp. Hvis det er en grunn (feks. vedlikehold) til at disse ikke lyser, ønskes tilbakemelding på dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Flere dype hull i bilveien ved Hans Mustadsgate 14

    Publisert anonymt 18:45, torsdag 21 mars 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter