Tilbake til alle rapporter

Det er et sementrør som har dukket opp i skiller mellom veien og innkjørselen vår i Østveien. Fint om dere kan sjekke dette.

Publisert av Trine Sjurseike 16:42, søndag 24 mars 2019

Sendt til Spydeberg og Østfold 3 minutter senere

Det er et sementrør som har dukket opp i skiller mellom veien og innkjørselen vår i Østveien. Fint om dere kan sjekke dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:01, tirsdag 23 april 2019

  • Jeg har ikke fått noen som helst henvendelse fra noen angående dette sementrøret. Det er ingen som har tatt kontakt selv om det er over en måned siden jeg la inn denne meldingen.

    Sendt inn av Trine Sjurseike 13:01, tirsdag 23 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:50, tirsdag 21 mai 2019

  • Jeg har ikke hørt fra noen og ei heller er dette fikset.

    Sendt inn av Trine Sjurseike 14:50, tirsdag 21 mai 2019

  • Dette ble rapportert for 3 måneder siden, men er fortsatt ikke tatt tak i.

    Publisert anonymt 14:53, tirsdag 21 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter