Tilbake til alle rapporter

Lyset ved postkassene i Englaugsvegen virker bare NÅ og DA

Rapportert i kategorien Gatelys av Kai Røgeberg 09:20, mandag 25 mars 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten mindre enn et minutt senere

Det virker som om det er helt tilfeldig når dette lyspunktet vil lyse!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Kai Røgeberg 09:27, onsdag 1 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter