Tilbake til alle rapporter

Kjempe dump over hele veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Mia 17:53, onsdag 27 mars 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Kjempe dump i veien hvor biler blir ødelagt! Det burde bygges en «oppover» dump her istedet da samme problem blir hvert eneste år! Kommer brått på.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dumpa er forsvunnet (sammen med telen). Kjegler og skilt må dermed fjernes fra området.

    Publisert anonymt 14:20, onsdag 8 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter