Tilbake til alle rapporter

Veiskiltet "Ånebyhaugen" (på hjørnet av Sandmovegen/Ånebyhaugen) står ganske så på skeive etter at det ble kjørt ned i slutten av januar (antakelig i forbindelse med snørydding)

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 14:47, fredag 29 mars 2019

Sendt til Nittedal og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Veiskiltet "Ånebyhaugen" (på hjørnet av Sandmovegen/Ånebyhaugen) står ganske så på skeive etter at det ble kjørt ned i slutten av januar (antakelig i forbindelse med snørydding)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:01, lørdag 27 april 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 09:17, lørdag 8 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter