Tilbake til alle rapporter

Biler parkerer på gangvei

Rapportert i kategorien Parkering anonymt 13:49, onsdag 3 april 2019

Sendt til Vågsøy mindre enn et minutt senere

Ettermiddag, kveld og natt på kvardager og stort sett heile helgene står der biler parkert på gang og sykkelvei. Brukere av veien med sykkel og barnevogn blir da tvungen ut i bilveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter