Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler lys. Må skifte lyspære.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:53, torsdag 4 april 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 2 minutter senere

Det har vært mørk deler av veien her i flere måneder nå. Dette er en vei uten gangfelt og flere syklende/gående som ferdes på veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei Takk for henvendelsen. Den er oversendt veiseksjonen for videre oppfølging. Mvh Hilde Kongsberg kommune

    Sendt inn av Hilde Laugerud 08:08, fredag 5 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:09, fredag 3 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:58, fredag 31 mai 2019

  • Dette har enda ikke blitt løst. Det er fortsatt mørkt. Nå har det gått en lyspære til utenfor Lafteråsveien 144 også. Problemet gjelder nå 2 lamper nær hverandre.

    Publisert anonymt 23:58, fredag 31 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:58, mandag 1 juli 2019

  • Ikke noe har skjedd på 6 måneder. Forstår ikke poenget med slike systemer når det ikke blir tatt tak i.

    Publisert anonymt 14:58, mandag 1 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:10, mandag 29 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter