Tilbake til alle rapporter

Komlokk som smeller for hver bil som kjører har vært skiftet pakning før men nå er det så ille at vi har søvnproblemer

Publisert av arne g. svendsen 18:59, lørdag 6 april 2019

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 1 minutt senere

Komlokk i krysset melkvikenga -fostervoldsgt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • God respons,rask fiksing

    Sendt inn av arne g. svendsen 11:23, søndag 5 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter