Tilbake til alle rapporter

Dypt hull i veikanten/ved innkjørsel til parkering

Rapportert i kategorien Hull i vei av Monica Moum 08:01, søndag 7 april 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Melhus 3 minutter senere

Hullet har vært der lenge, og har blitt verre etter snøen forsvant. Bør gjøres noe med snarest, det er dypt og flere biler ferdes her daglig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette hulket, samt flere i gata ble forbedret.

    Publisert anonymt 09:43, onsdag 24 juli 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter