Tilbake til alle rapporter

Knekt asfaltkant, feil dosering ut av sving

Rapportert anonymt 21:11, søndag 7 april 2019

Sendt til Melhus og Sør-Trøndelag 4 minutter senere

I løpet av siste 12 mnd og spesielt siste 6mnd har veien fra krysset åsveien opp kvammen bakken på Løvsetvegen blitt dårligere og dårligere. Det er fra før en smal veg og i tillegg så er kant/skulder på asfalt knekt slik at veien er blitt smalere. Det er mye sprekker og hull hele veien. Det er spesielt dårlig ved markering i kart, der hvor skulder er såpass mye knekt at veien har fått helling/dosering ut mot rekkverk. Ved motgående trafikk må man legge seg ut på denne kanten og det er risikofylt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter