Tilbake til alle rapporter

Huller i veien. Skaper farlige situasjoner for bl a. Syklende skolebarn

Rapportert i kategorien Hull i vei av Tore Smordalen 15:21, mandag 8 april 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det har vært huller i flere mnd. Nå kommee barneskolebarn syklende og får en stygg overraskelse. Det samme gjelder hull utenfor SFO i Gladvollvn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dessverre virker det som om arbeidet blir dårlig utført og problemet er like ille kort tid etter. Grunnarbeidet og asfalt som benyttes, virker å være av lav kvalitet. I dag er Furumoen og deler av Gladvollvn hvor alle skole barn sykler, burde nå vært hel-asfaltert.

    Sendt inn av Tore Smordalen 15:59, mandag 6 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter